nr. 5692/VI/1/2019

16.10.2019

T A B E L

cu rezultatele  obținute la testarea scrisă,  la concursul de promovare  în

 funcții de conducere a grefierilor,  organizat la Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Ploiești,

în perioada  15.10.2019 – 17.10.2019

 

NR.

CRT.

NUME ŞI PRENUME

Unitatea unde își desfășoară activitatea

Funcția  pentru  care candidează

NOTA

 

 

1.

 

 

Bologeanu  Adriana Onița – grefier

 

 

DIICOT – Biroul Teritorial Buzău

 Parchetul de pe lângă Tribunalul Buzău (grefier șef secț.jud.)

 

 

 

8

  Parchetul de pe lângă Tribunalul Buzău (prim grefier)

2.

Negoiță  Adela – grefier șef secț.jud.

Parchetul de pe lângă Tribunalul Buzău

Parchetul de pe lângă Tribunalul Buzău (prim grefier)

9

 

 

3.

 

 

Tomiuc Carmen Daniela – grefier  șef secție urm.pen.

 

 

Parchetul de pe lângă Tribunalul Buzău

Parchetul de pe lângă Tribunalul Buzău (grefier șef secț jud.)

 

10

Parchetul de pe lângă Tribunalul Buzău (prim grefier )

4.

Tohăneanu Geta -  prim grefier

Parchetul de pe lângă Tribunalul Buzău

Parchetul de pe lângă Tribunalul Buzău (grefier șef secție u.p.)

9

5.

David Monica Andreea – grefier

Parchetul de pe lângă Tribunalul Buzău

Parchetul de pe lângă Tribunalul Buzău(grefier șef secție jud.)

9

 

 

6.

 

 

Manu Anișoara – grefier

 

 

Parchetul de pe lângă Tribunalul Buzău

  Parchetul de pe lângă Tribunalul Buzău (grefier șef secție jud.)

 

9

Parchetul de pe lângă Tribunalul Buzău (prim grefier)

 

7.

Spînu Mariana Gabriela – grefier șef

Parchetul de pe lângă Judecătoria

Râmnicu Sărat

Parchetul de pe lângă Judecătoria

Râmnicu Sărat

(grefier șef)

 

retras

8.

Soare Alexandra Elena – grefier

Parchetul de pe lângă Judecătoria

Buzău

Parchetul de pe lângă Judecătoria

Buzău (grefier șef )

 

6

9.

Boloagă Andrei Daniel – grefier

Parchetul de pe lângă Judecătoria

Buzău

Parchetul de pe lângă Judecătoria

Buzău (grefier șef)

9

10.

Popescu Danisa – prim grefier

Parchetul de pe lângă  Tribunalul Prahova

Parchetul de pe lângă Tribunalul Prahova (prim  grefier)

10

11.

Tănăsescu Mihaela – grefier șef secție urm.pen.

Parchetul de pe lângă  Tribunalul Prahova

Parchetul de pe lângă  Tribunalul Prahova (grefier șef secție judiciară)

8

12.

Mihai Mădălina – grefier șef secție judiciară

Parchetul de pe lângă  Tribunalul Prahova

Parchetul de pe lângă  Tribunalul Prahova (grefier șef secție urm.pen.)

 

8

13.

 

Dochia Roxana Andreea – grefier

 

Parchetul de pe lângă Judecătoria

Câmpina

 

▪ Parchetul de pe lângă Tribunalul Prahova (grefier șef secț. jud.)

 

9

 

 

 

▪ Parchetul de pe lângă Tribunalul Prahova (grefier șef urm.pen.)

14.

 

 

 

Mihai Mihaela Cristina – grefier  șef

 

 

 

Parchetul de pe lângă Judecătoria Ploiești

Parchetul de pe lângă Tribunalul Prahova ( prim grefier )

 

 

 

9

Parchetul de pe lângă  Tribunalul Prahova (grefier șef secție urm.pen.)

 

Parchetul de pe lângă  Tribunalul Prahova (grefier șef secție judiciar)

 

 

 

 

15.

 

 

 

Berciu Oana Beatrice - grefier

 

 

 

Parchetul de pe  lângă Judecătoria  Ploiești

Parchetul de pe lângă Tribunalul Prahova  (grefier  șef secție urm.pen.)

 

8

Parchetul de pe lângă Tribunalul Prahova  (grefier  șef secție judic.)

 

 

16.

 

 

Paraschiv Niculina – grefier șef

 

 

Parchetul de pe lângă Judecătoria  Răcari

Parchetul de pe lângă Tribunalul Prahova  (grefier șef secție jud.)

 

9

Parchetul de pe lângă Tribunalul Dâmbovița  (grefier șef secț.urm.pen.)

 

 

17.

 

 

Călinoiu Carina Gabriela – grefier

 

 

Parchetul de pe lângă Judecătoria Ploiești

Parchetul de pe lângă Tribunalul Prahova  (grefier  șef secție urm.pen.)

 

7

Parchetul  de pe lângă Judecătoria Ploiești (grefier șef)

18.

Frigea Alin Cătălin – grefier

Parchetul de pe lângă Judecătoria

Câmpina

Parchetul de pe lângă Judecătoria

Sinaia (grefier șef)

 

8

19.

Huzui Florentina – grefier

Parchetul de pe lângă Judecătoria

Sinaia

Parchetul de pe lângă Judecătoria

Sinaia  (grefier șef)

7

20.

Iordache Nicoleta – grefier

D.I.I.C.O.T. – Serviciul Teritorial Ploiești

Parchetul de pe lângă Judecătoria Mizil (grefier șef)

8

21.

Holban Iulia – grefier șef secție u.p.

Parchetul de pe lângă Tribunalul Dâmbovița

Parchetul de pe lângă Tribunalul Dâmbovița (șef secție urm.pen)

8

 

22.

 

Costache  Ramona – grefier

 

 

Parchetul de pe lângă Judecătoria Târgoviște

Parchetul de pe lângă Judecătoria Târgoviște (grefier  șef)

 

8

Parchetul de pe lângă Tribunalul Dâmbovița (grefier șef secț.u.p.)

23.

Iordan Laura Maria – grefier

Parchetul de pe lângă Judecătoria Târgoviște

Parchetul de pe lângă Tribunalul Dâmbovița (grefier șef secț. u.p.)

9

24.

Kiș Cristina Mădălina – grefier  

Parchetul de pe lângă Judecătoria

Găești

Parchetul de pe lângă Judecătoria

Găești (grefier șef)

 

retras

25

Petrea Mihai – grefier

Parchetul de pe lângă Judecătoria

Ploiești

Parchetul de pe lângă Judecătoria

Moreni (grefier șef)

6

26.

Butucea Carmen – grefier

Parchetul de pe lângă Judecătoria

Târgoviște

Parchetul de pe lângă Judecătoria

Târgoviște (grefier șef)

7

27.

Grigore Alina Maria  - grefier

Parchetul de pe lângă Judecătoria

Roșiorii de Vede

Parchetul de pe lângă Judecătoria

Târgoviște (grefier șef)

9

28.

Costescu Cristina – grefier șef

Parchetul de pe lângă Judecătoria

Moreni

Parchetul de pe lângă Judecătoria

Moreni (grefier șef)

 

10

 

 

COMISIA  DE ORGANIZARE,